Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
PARTNERIAI
futboliuko logotipas
Sveikatiada
Draugiškoji SEU olimpiada „Dramblys“
LKT logotipas
atsisiųsti
Mes-rusiuojam-logo-120×120

„Mergaitė atsargiai paėmė lėlę į rankas, apžiūrėjo ją iš visų pusių: šiek tiek panaši į jos turimas ar matytas lėles, bet ne tokia. Ir visiškai nepanaši į Barbes, išrikiuotas parduotuvių lentynose…“ – tai ištrauka iš tradicinių amatų meistrės Aušros Petrauskienės knygos „Miestelis, kuriame gyvena lėlės“.

Nuostabiai rudenišką spalio 19 dieną Žeimelio darželio-daugiafunkcio centro „Kačiukų“ priešmokyklinės grupės bendruomenė (vaikai, tėveliai, pedagogai) vyko į neįprastą kelionę – pažiūrėti, ar tikrai Žagarėje gyvena lėlės, susipažinti su lėlės istorija, pažinti lėlių karalienę Aušrą Petrauskienę. 

Prie pat centrinės Žagarės miestelio aikštės užsukti kvietė „Lėlių namai“. Tai Aušros Petrauskienės įkurtas lėlių muziejus. Žavinga, jaunatviška, energinga menininkė dar  žaidžia lėlėmis, tačiau tai daro profesionaliai.  Tuo galėjo įsitikinti tėveliai, stebėję ir dalyvavę menininkės edukacijoje. Suaugę drauge su vaikais „Kaliausių fabrikėlyje“ jaukiai leido laiką gamindami pačią paprasčiausią lėlę-kaliausę. O tai ir yra pagrindinis vykdomo projekto „Pasaka atgyja lėlėmis“ tikslas – skatinti šeimas drauge su vaikais tikslingai, nuosekliai ir įdomiai įsitraukti į pasakų personažų – lėlių gamybos procesą, mokantis kartu.