Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
PARTNERIAI
futboliuko logotipas
Sveikatiada
Draugiškoji SEU olimpiada „Dramblys“
LKT logotipas
atsisiųsti
Mes-rusiuojam-logo-120×120

Siekdama, kad ugdymas ir ugdymosi  veikla vaikams būtų įdomi, plėtojant savaitės temą „Muziejuje“,  po apsilankymo grupės mini muziejuje, su ugdytiniais nutarėme aplankyti  Žeimelyje esančius  muziejus.  Susiruošėme į pažintinę ekskursiją, kurios tikslas – sudominti vaikus gimtojo miesto kultūros paveldo vertybėmis, žadinti jų smalsumą bei praplėsti jų žinias apie mus supančią aplinką.

Tik įžengus į  „Žiemgalos“  muziejų, mus maloniai pasitiko vedėja – Daiva.  Pirmiausia, buvome pakviesti  į muziejaus salę, kur vaikai buvo supažindinti su tokiomis sąvokomis, kaip muziejus, paroda, eksponatas,  ir t. t.  Taip pat buvome informuoti apie elgesio taisykles, kurių privalu laikytis lankantis muziejuje. Aplankėme muziejuje veikiančią dailininkės  Guodos Armalės parodą „Prakalbink sielą.“ . Mažieji muziejaus lankytojai turėjo galimybę pamatyti ir susipažinti su mūsų protėvių palikimu, Lietuvos praeitimi. Vaikai su dideliu susidomėjimu stebėjo įvairius ginklus, darbo įrankius, papuošalus.  Taip pat ekskursijos metu vaikai susidomėję apžiūrinėjo įvairius  senovinius baldus, žaislus, vaikišką medinį vežimėlį, kareivių ir gaisrininkų kepures, radijo ir telefono aparatus , įvairių buteliukų kolekcijas. Vaikai buvo apdovanoti staigmenų dėžutėmis, kurias galėjo  atidaryti tik grupėje. Grįžę į darželį vaikai dalijosi įspūdžiais, diskutavo kas labiausiai patiko, ką matė, patyrė, išgyveno.

Už visas šias vaikams suteiktas žinias, praplėstą akiratį, džiugias emocijas, šiltą priėmimą, norime padėkoti  „Žiemgalos“ muziejaus darbuotojoms  Daivai ir Reginai .

O pavasarį, atšilus orams ir pasveikus draugams, žadame aplankyti „ Senos technikos ir senų remonto įrankių muziejų“, esantį mūsų kieme.

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja   L. Krūminiene