Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
PARTNERIAI
futboliuko logotipas
Sveikatiada
Draugiškoji SEU olimpiada „Dramblys“
LKT logotipas
atsisiųsti
Mes-rusiuojam-logo-120×120

            Žeimelio darželinukai jau trečius metus vykdo projektą „Skaitom žalią gamtos knygą“, kurio veiklos yra finansuojamos iš Pakruojo rajono aplinkos apsaugos rėmimo specialiosios programos lėšų.
      Šiais metais planuojama papildyti gamtos tyrinėjimo aplinką vaikams, įrengiant „Medžių žemėlapį“ ir „Inkiliukų miestą“. Šios erdvės bus naudojamos kaip aplinkosauginė edukacinė ir gamtą tausojanti priemonė. Ugdytiniai skaičiuos, matuos darželio teritorijoje augančius medžius, tirs jų sandarą, stebės augalų pokyčius, aiškinasi žmogaus ir gamtos ryšius. Vaikai mokysis naudotis žemėlapiu, taps tikrais „Medžių detektyvais“.
          Projekto metu taip pat bus atnaujinti darželio teritorijoje esantys inkilai. Į inkiliukų gaminimo akciją įsijungė visų grupių tėveliai. Priešmokyklinės grupės vaikai patys su tėvelių pagalba grupėje kalė inkiliukus varnėnui ir čiurliui.
           Kovo 21 dieną (Tarptautinę miškų dieną), į svečius pasikvietėme girininką Arturą Stankevičių, kartu mokėmės pažinti, kad inkilai gali būti skirti ne vien tik paukščiams, bet ir šikšnosparniams ir netgi voverėms.

Pavaduotoja ugdymui Laima Karpavičiūtė