Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
PARTNERIAI
futboliuko logotipas
Sveikatiada
Draugiškoji SEU olimpiada „Dramblys“
LKT logotipas
atsisiųsti
Mes-rusiuojam-logo-120×120
Mažieji pakruojiečiai sveikina Lietuvą!

Minint Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos 31-ąsias metines Pakruojo rajono ikimokyklinių įstaigų metodinė taryba paruošė projektą „Sveikiname Lietuvą 2021“. Projekto sumanytojai kvietė filmuoti ir fotografuoti kūrybines veiklas, ugdančias pagarbą gimtajam kraštui ir pasididžiavimą gimtine Lietuva, skatinančias puoselėti tautines tradicijas bei originalų požiūrį į Lietuvos kultūrą. Projekte dalyvavo Pakruojo rajono švietimo įstaigų ikimokyklinių ir priešmokyklinių grupių vaikai, kurie savo piešinukais, dainelėmis, šokiais, eilėmis ir spindinčiomis akytėmis apkabino savo gimtinę Lietuvą.

Smagu ir gera širdyje, matant, kiek daug išmonės, kūrybiškumo, lankstumo ir originalių idėjų nešinos, savo mažuosius ugdytinius mylėti ir gerbti savo kraštą nuo pat mažų dienelių moko ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo mokytojos. Iš kur mažam žmogučiui žinoti ir suprasti, jei neparodysim savo pavyzdžiu ir gerais darbais, kokia svarbi mums yra Lietuva.

Mylėkime, saugokime, gerbkime savo Lietuvą ne tik šią svarbią dieną, o ir kasdieną.

Labai džiugu, kad Pakruojo Kultūros centras sutiko bendradarbiauti ir švietimo įstaigų kurtais kūrybiniais filmukais dalinasi savo socialinio tinklo „Facebook“ puslapyje. Švietimo įstaigų  sukurti kūrybiniai filmukai „Sveikiname Lietuvą 2021“ įkelti į internetinę vaizdo turinio platformą YouTube. Kūrybinių filmukų nuorodos:

Pakruojo nevalstybinis katalikų lopšelis-darželis „Varpelis”:
 

Pakruojo rajono Balsių pagrindinės mokyklos Klovainių ikimokyklinio ugdymo skyrius:


Pakruojo rajono Lygumų pagrindinės mokyklos ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo skyrius:Pakruojo rajono Žeimelio darželis-daugiafunkcis centras „Ąžuoliukas“:Pakruojo rajono Linkuvos lopšelis-darželis „Šaltinėlis“:Pakruojo rajono Rozalimo pagrindinės mokyklos ikimokyklinio ugdymo skyrius:Pakruojo vaikų lopšelis-darželis „Saulutė“:Pakruojo vaikų lopšelis-darželis „Vyturėlis“:

Pakruojo rajono ikimokyklinių įstaigų metodinės tarybos narė Nijolė Maciūnienė
Viršelio nuotraukoje – Pakruojo nevalstybinis katalikų lopšelis-darželis „Varpelis”

Šaltinis: http://www.pakruojis.lt/index.php?2004110208